Skok do dálky - První disciplína olympiády, skáče Standa Kočár
Skok do dálky - První disciplína olympiády, skáče Viktor Kábele
Skok do dálky - První disciplína olympiády, skáče Filip Kudrna
Skok do dálky - První disciplína olympiády, skáče David Skalský
Přípravka v Bělčicích - Přátelský zápas přípravky v Bělčicích, který jsme vyhráli 8:3. Kopeme roh
Přípravka v Bělčicích - Přátelský zápas přípravky v Bělčicích, který jsme vyhráli 8:3. Dan Kobranov dává gól z trestňáku
Přípravka v Bělčicích - Přátelský zápas přípravky v Bělčicích, který jsme vyhráli 8:3. Soupeř kope roh
Žáci v Bělčicích - Přátelský zápas žáků v Bělčicích, který jsme prohráli 6:7. V akci Daniel Čech
Žáci v Bělčicích - Přátelský zápas žáků v Bělčicích, který jsme prohráli 6:7. Šance našich hráčů
Žáci v Bělčicích - Přátelský zápas žáků v Bělčicích, který jsme prohráli 6:7. Martin Kotrč těsně netrefil míč hlavou
Žáci v Bělčicích - Přátelský zápas žáků v Bělčicích, který jsme prohráli 6:7. Před brankou domácích
Žáci v Bělčicích - Přátelský zápas žáků v Bělčicích, který jsme prohráli 6:7. Kopali jsme roh
Žáci v Bělčicích - Přátelský zápas žáků v Bělčicích, který jsme prohráli 6:7. Martin Šmejc vyrazil střelu domácího útočníka
Srandičky - Michal Pokorný jako trpaslík
Medailisté ve skoku do dálky - Medailisté ve skoku do dálky - nejmladší kategorie
Medailisté ve skoku do dálky - Medailisté ve skoku do dálky - prostřední kategorie
Medailisté ve skoku do dálky - Medailisté ve skoku do dálky - nejstarší kategorie
Přípravka v Blatné - Rekordní vítězství přípravky nad benjamínky z Blatné 13:2. V akci Ondra Šmejc
Přípravka v Blatné - Rekordní vítězství přípravky nad benjamínky z Blatné 13:2. V akci Vašek Švagr
Přípravka v Blatné - Rekordní vítězství přípravky nad benjamínky z Blatné 13:2
Přípravka v Blatné - Rekordní vítězství přípravky nad benjamínky z Blatné 13:2. V akci David Čech
Přípravka v Blatné - Rekordní vítězství přípravky nad benjamínky z Blatné 13:2. Vašek Švagr za chvíli vstřelí svůj první gól
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Roh soupeře odvracejí brankář Martin Šmejc a obránce Filip Kudrna
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Roh soupeře
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Fili Kudrna si za nemístné komentáře vysloužil od trenéra 20 kliků
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Šance v prvním poločase
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Poločasová přestávka
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Soupeře stíhá Daniel Čech
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. V souboji Daniel Čech
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Šance soupeře ve druhém poločase
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Soupeře atakuje Filip Horn
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Soupeře atakuje Filip Kudrna
Žáci v Blatné - Žáci vyhráli první poločas v Blatné 3:1, ale nakonec podlehli 3:8. Roh domácích
Medailisté ve střelbě - Medailisté ve střelbě - nejmladší kategorie
Medailisté ve střelbě - Medailisté ve střelbě - prostřední kategorie
Medailisté ve střelbě - Medailisté ve střelbě - nejstarší kategorie
Fotbálek po večeři - Kluci neměli dost ani po večeři a mydlili fotbal i po večeři
U ohně - Opékání buřtů
U ohně - Opékání buřtů. V pozadí zděné bungalovy, ve kterých většina prcků bydlela
U ohně - Opečený buřtík přišel vhod
Spojení s domovem - Signál byl mizerný a člověk musel s mobilem u ucha hledat na louce místečko, kde se dovolal